Поширені запитання

Як знайти інформаційний довідник пацієнта або інструкцію з використання для певного продукту?

Для професійних інструкцій з використання:

  1. 1. Клацніть Continent (Континент) > Country (Країна) > Languages (Мови). Клацніть Continue (Продовжити).
  2. 2. Введіть назву продукту або номер моделі або застосуйте фільтр за полями Segment (Сегмент), Category (Категорія) та Family (Сімейство).
  3. 3. Клацніть Search (Пошук).

Відобразяться інструкція з використання, схвалена для країни, та обраний продукт.

 

Для посібників пацієнта:

  1. 1. Клацніть Continent (Континент) > Country (Країна) > Languages (Мови). Клацніть Continue (Продовжити).
  2. 2. Введіть назву продукту або номер моделі та клацніть Search (Пошук).
  3. 3. Або клацніть посилання на певний продукт.

Відобразяться посібники пацієнта, схвалені для країни, та продукт.

 

Чому моя країна відсутня в переліку? (Лише інструкції з використання)

Можливо, наразі для вашої країни не схвалено електронних інструкцій із використання. До продукту додаватиметься паперова інструкція з використання. Якщо вам потрібна копія інструкції з використання, зв’яжіться з нами, використовуючи відповідні дані з розділу Global Locations and Contacts | Abbott U.S..

Чому продукт не вказаний у переліку в моїй країні? (Лише інструкції з використання)

Можливо, наразі продукт не схвалено в обраній країні та (або) для нього не схвалено електронної інструкції з використання. До продукту додаватиметься паперова інструкція з використання. Якщо вам потрібна копія інструкції з використання, зв’яжіться з нами, використовуючи відповідні дані з розділу Global Locations and Contacts | Abbott U.S..

Чи можу я скористатися інформаційним довідником пацієнта або інструкцією з використання з іншої країни?

Ні, необхідно використовувати інформаційні довідники пацієнтів та інструкції з використання, схвалені для кожної країни.

Як переглянути електронний інформаційний довідник пацієнта або інструкцію з використання?

Для перегляду PDF-файлів потрібна програма Adobe Reader 6.0 або новішої версії.

Клацніть назву PDF-файлу в результатах пошуку. Файл відображатиметься у вашому веббраузері. Файл можна зберегти, знайти або роздрукувати за допомогою функцій програми Adobe Reader. Безкоштовну програму для читання PDF-файлів можна завантажити тут через Adobe Systems.

Рекомендовані веббраузери:

  • Chrome. Відвідайте Google щоб завантажити.
  • Mozilla Firefox. Відвідайте Mozilla щоб завантажити.
  • Microsoft Edge. Відвідайте Microsoft щоб завантажити.
  • Safari. Відвідайте Apple щоб завантажити.

Як переглянути попередні версії інформаційного довідника пацієнта або інструкції з використання?

Для клієнтів за межами США в результатах пошуку відображатиметься функція розгортання та відображення попередніх версій, номерів документів і дат публікації.

Як дізнатися, чи з’явилася оновлена версія інформаційного довідника пацієнта або інструкції з використання?

Інформаційні довідники пацієнта або інструкція з використання можуть час від часу переглядатися, тому відвідайте цю вебсторінку для ознайомлення з останньою версією.

Яким чином мене буде повідомлено, якщо інструкцію з використання буде оновлено з міркувань безпеки?

Компанія Abbott використовує формальний процес для визначення необхідності проведення коригувальних дій на місцях щодо забезпечення експлуатаційної безпеки (FSCA). Іноді такі дії можуть включати термінові перегляди версії призначеної інструкції з використання. У цих випадках процес компанії Abbott вимагає розповсюдження повідомлення про безпеку на місцях кожному постачальнику медичних послуг, який отримав відповідний продукт, для інформування про оновлену версію призначеної інструкції з використання. Якщо інструкція з використання на вебсайті була оновлена з міркувань безпеки, відповідна причина відображається під полем RevisionType (Тип версії).

Як завантажити електронний інформаційний довідник пацієнта або інструкцію з використання?

Щоб переглянути останню версію, клацніть назву PDF-файлу в результатах пошуку. Файл відображатиметься у вашому веббраузері. Файл можна зберегти, знайти або роздрукувати за допомогою функцій програми Adobe Reader. Безкоштовну програму для читання PDF-файлів можна завантажити тут через Adobe Systems.

Як надрукувати електронний інформаційний довідник пацієнта або інструкцію з використання?

Щоб переглянути останню версію, клацніть назву PDF-файлу в результатах пошуку. Файл відображатиметься у вашому веббраузері. Файл можна зберегти, знайти або роздрукувати за допомогою функцій програми Adobe Reader. Безкоштовну програму для читання PDF-файлів можна завантажити тут через Adobe Systems.

Де можна знайти визначення символів на етикетці?

Кожен інформаційний довідник пацієнта та інструкція з використання містять визначення символів на етикетці. Щоб переглянути найуживаніші уніфіковані символи, клацніть тут.

Як надіслати запит на отримання паперової копії інформаційного довідника пацієнта або інструкції з використання?

Зв’яжіться зі службою обслуговування клієнтів телефоном, факсом або електронною поштою.

Щоб отримати доступ до онлайн-форми запиту, перейдіть до конкретної інструкції з використання, дотримуючись інструкцій, наведених у розділі Як знайти інформаційний довідник пацієнта або інструкцію з використання для певного продукту?

Потім виберіть Замовити копію під назвою PDF-файлу.

Як швидко клієнти отримають паперову копію інформаційного довідника пацієнта або інструкції з використання?

Клієнти в Європейському Союзі отримають друковану копію інформаційного довідника пацієнта або інструкції з використання без додаткових витрат протягом 7 календарних днів. В інших місцях доставка здійснюватиметься відповідно до місцевих правил.

Як знайти унікальний ідентифікатор пристрою (UDI) певного пристрою?

Див. етикетку продукту. UDI складається з двох частин: перші 16 цифр — це UDI-DI (ідентифікатор пристрою), а останні 18 цифр — UDI-PI (ідентифікатор продукції).

Unique Device Identification *Ідентифікатор пристрою — перші 16 цифр

Ви можете використовувати UDI-DI на вебсайті EUDAMED для доступу до інформації, пов’язаної з пристроєм, наприклад зведеного резюме з безпеки та клінічної ефективності (SSCP).